Czy wiesz, że będąc mieszkańcem lub przedsiębiorcą z naszej gminy możesz o każdej porze dnia i nocy załatwić sprawę urzędową? Jeszcze nigdy komunikacja z urzędem oraz załatwianie spraw nie było tak proste. Wchodząc na stronę ipodlaskie.pl z łatwością wypełnisz i wyślesz deklarację na podatek leśny, deklarację na podatek od nieruchomości, na podatek od środków transportowych, a także podatek rolny.

Wejdź na ipodlaskie.pl, wybierz usługę, załatw sprawę i ciesz się z oszczędności czasu i pieniędzy! Twoja gmina na e-usługach!

Pakiet wygodnych rozwiązań dostępu do usług publicznych, który Państwu oferujemy, powstał i został wdrożony dzięki staraniom Związku Gmin Wiejskich Województwa Podlaskiego. Obejmuje on obecnie 36 gmin, a jego zasięg będzie docelowo, sukcesywnie rozszerzany. Pozwala za pośrednictwem strony internetowej i aplikacji ipodlaskie.pl na dostęp do dwudziestu jeden e-usług, poprawiając ich jakość oraz bezpieczeństwo użytkowania.ie

Skierowany jest głównie do mieszkańców oraz przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie gmin, ale z jego realizacji skorzystają również pracownicy urzędów.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.