Nazwa linii: BIELSK PODLASKI przez dworzec – KRYWIATYCZE przez: ORLA
Numer linii komunikacyjnej
222 D Zw. M R |
106 D Zw. M R |
293 D Zw. M R |
74 D Zw. M R |
|
|
|
|
Numer kursu Oznaczenie Rodzaj kursu Oznaczenie rodzaju usługi i pojazdu |
|
|
224 D Zw. M R |
109 D Zw. M R |
298 D Zw. M R |
76 D Zw. M R | |
|
|
|
|
Km |
Odl |
o |
Lp. |
Dworce i przystanki |
PrTAM |
Pr.POW |
|
|
|
| |
06:35 < 06:36 < 06:38 < 06:43 06:48 < 06:51 06:5306:59 |
10:00 < 10:01 < 10:03 < 10:08 | 10:13 10:16 10:18 |
14:30 < 14:31 < 14:33 < 14:38 | 14:43 14:48 14:50
|
16:10 < 16:11 < 16:13 < 16:18 16:23 < 16:26 16:28 16:34 |
0,0 < 1,0 < 2,0 < 6,0 9,0 9,0 12,0 13,0 18,0 |
0,0 < 1,0 < 2,0 6,0 9,0 9,0 12,0 13,0 18,0 |
1,0
1,0
4,0
6,0 < < 1,0 5,0 |
3,0 0,0 3,0 |
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 |
o BIELSK PODLASKI przed dworcem PKP 5182/03 p BIELSK PODLASKI przed dworcem PKP 5186/2/08 BIELSK PODLASKI – Cerkiew P02 – DW BIELSK PODLASKI – Sklep PSS – L01 – DW BIELSK PODLASKI – ul Białowieska P04 - DW BIELSK PODLASKI – Sanepid 689 L01 – DW PARCEWO – 1654BL05/P02 - DP WÓLKA 1654B L05/P06 – DP SPICZKI 1680B L01/P02 – DP ORLA 1654B L07/P09 – DP ORLA U.Gminy 1654B L09/P10 – DP p KRYWIATYCZE 1670B L01/P02 -DP o |
40,0
40,
53,3 40,0
51,4 40,0 50,0 |
30,0
40,0
68,6 40,0
51,4 40,0 54,5 |
07:29 < 07:27 < 07:25 07:21 07:16 | 07:12 07:10 07:05 |
11:08 < 11:06 < 11:04 11:00 | 10:55 10:52 10:50 |
15:09 < 15:07 < 15:05 15:01 14:56 | 14:52 14:50 |
16:59 < 16:57 < 16:53 16:51 16:46 | 16:42 16:40 16:35 |
Oznaczenia:
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
Rodzaje kursów:
Zw. - kurs zwykły
Oznaczenie rodzajów usług i pojazdów:
R – Regularny przewóz
M – rezerwacja miejsc