Aktualności

FERIE 2010 Z GMINNYM OŚRODKIEM KULTURY W ORLI

Gminny Ośrodek Kultury w Orli w okresie ferii zimowych w dniach od 25.01.2010 r. do 05.02.2010 r. zorganizował aktywny wypoczynek dla dzieci i młodzieży. Dzieci i młodzież uczestniczyła w zajęciach plastycznych, kulinarnych, wyjeździe na basen. Każdego dnia odbywały się zajęcia sportowe w sali gimnastycznej Zespołu Szkół z dodatkowym nauczaniem języka białoruskiego im. Ziemi Orlańskiej w Orli.

W dniu 27.02.2010 r. zorganizowano wyjazd do Placówki Straży Granicznej w Dubiczach Cerkiewnych. Uczestnicy wysłuchali informacji o pracy Straży Granicznej, a także mieli możliwość zwiedzenia kancelarii i izby zatrzymań. Następnie pod opieką funkcjonariuszy pojechali do Puszczy Białowieskiej, gdzie wzięli udział w turnieju strzeleckim z wiatrówki. Spotkanie zakończyło się wspólnym ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.

W drugim tygodniu ferii 2 lutego 2010 r. odbyły się zawody wędkarstwa rzutowego. W zawodach w czterech kategoriach brały udział drużyny z Białegostoku, Wasilkowa, Sokółki i Bielska Podlaskiego. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy puchary. Uwieńczeniem wyczerpujących zawodów był pyszny obiad.

W dniu 4 lutego 2010 r. w sali gimnastycznej w Zespole Szkół w Orli miał miejsce III Turniej Tenisa Stołowego o puchar Wójta Gminy Orla. zobacz więcej

Na zakończenie ferii Gminny Ośrodek Kultury zorganizował wyjazd do kina do Hajnówki. Po powrocie na uczestników czekał słodki poczęstunek oraz karnawałowa dyskoteka.

Fotoreportaż

Created by raptorf22