Aktualności

POWIATOWE ELIMINACJE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM

W dniu 19 kwietnia 2011 r. w Zespole Szkół z d. n. j. b. im. Ziemi Orlańskiej w Orli odbyły się powiatowe eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym (BRD). W eliminacjach wzięło udział 17 drużyn podzielonych na dwie kategorie: szkoły podstawowe (10 drużyn) i gimnazja (7 drużyn) z terenu Powiatu Bielskiego. Turniej przebiegał w dwóch etapach. Najpierw uczestnicy rozwiązywali test z zakresu przepisów drogowych, a następnie rywalizowali na rowerowym torze przeszkód.

Wyniki klasyfikacji drużynowej przedstawiają się następująco. I miejsce w kategorii szkół podstawowych zajęła Szkoła Podstawowa w Rudce, II miejsce Szkoła Podstawowa w Orli, a na II miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa Nr 2 w Bielsku Podlaskim. Wśród gimnazjów I miejsce zdobyło Gimnazjum w Rudce, II miejsce Gimnazjum w Orli, a na III miejscu znalazło się Gimnazjum Nr 2 w Bielsku Podlaskim.

Natomiast w klasyfikacji indywidualnej w kategorii szkół podstawowych I miejsce zajął Adam Iwańczuk - Szkoła Podstawowa w Rudce, II miejsce Paweł Bagiński - Szkoła Podstawowa Nr 2 w Bielsku Podlaskim, III miejsce Paweł Bogacewicz - Szkoła Podstawowa w Orli. W kategorii gimnazjów trzy pierwsze miejsca zajęli uczniowie reprezentujący Gimnazjum w Rudce, i tak: I miejsce - Michał Anusiewicz., II miejsce - Paweł Woroszył i III miejsce - Radosław Bobel.

Na zakończenie zwycięzcom spotkania zostały wręczone pamiątkowe dyplomy oraz puchary.

Gratulujemy championom i życzymy im powodzenia w turnieju BRD na etapie wojewódzkim.