Aktualności

Ślubowanie uczniów klasy I Szkoły Podstawowej w Orli

5 października w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej. To ważny dzień w życiu każdego pierwszoklasisty. Każde dziecko rozpoczynając naukę w pierwszej klasie szkoły podstawowej z wielką niecierpliwością czeka na moment, gdy zostanie pasowane na pełnoprawnego ucznia.

Na ceremonię przybyli zaproszeni goście: Pan Piotr Selwesiuk Wójt Gminy Orla, Pan Aleksander Klin Przewodniczący Rady Gminy Orla oraz uczniowie, rodzice i opiekunowie dzieci.

Podczas uroczystości pierwszoklasiści w odświętnych strojach, w niebieskich biretach na głowach ładnie się przedstawili recytując, śpiewając i tańcząc. To był egzamin, który zdali na szóstkę.

Po ceremonii pasowania głos zabrała Dyrektor szkoły Pani Maria Tomczuk, która życzyła dzieciom sukcesów w nauce oraz samych radosnych chwil w murach naszej szkoły. Do życzeń dołączył się także Pan Piotr Selwesiuk Wójt Gminy Orla wręczając uczniom upominki. Uwieńczeniem całej uroczystości były pamiątkowe zdjęcia i wspólny poczęstunek.

Rodzicom gratulujemy tak wspaniałych pociech, a pierwszakom życzymy wielu sukcesów!

Created by raptorf22