Aktualności

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W dniu 27 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej z dnjb w Orli odbyły się powiatowe eliminacje "Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym". Do rywalizacji przystąpiło 7 czteroosobowych drużyn ze szkół podstawowych oraz 6 trzyosobowych grup z gimnazjów.

Uczniowie zmagali się z testem wiedzy teoretycznej. Podczas konkurencji praktycznej musieli wykazać się precyzyjną jazdą rowerem przy pokonywaniu toru przeszkód oraz umiejętnościami z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Wśród podstawówek liderem okazała się drużyna z Orli, drugie miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. A. Mickiewicza w Bielsku Podlaskim, a trzecie uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Szarych Szeregów w Bielsku Podlaskim.

Spośród gimnazjów najlepszymi okazali się uczniowie klas gimnazjalnych Szkoły Podstawowej z dnjb w Orli, drugie miejsce zajęli gimnazjaliści Gimnazjum nr 2 Szkoły Podstawowej nr 4 im. A. Mickiewicza w Bielsku Podlaskim, na trzecim miejscu uplasowali się uczniowie klas gimnazjalnych Szkoły Podstawowej nr 5 im. Szarych Szeregów w Bielsku Podlaskim. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary oraz atrakcyjne nagrody ufundowane przez Komitet Organizacyjny Wręczono także nagrody indywidualne najlepszym zawodnikom, które ufundował Wójt Gminy Orla.

Created by raptorf22