Aktualności

Niecodzienny Jubileusz 100 urodzin Pani Aleksandry Omelianowicz

W dniu 19 stycznia 2017 roku piękny jubileusz setnych urodzin obchodziła mieszkanka Orli - Pani Aleksandra Omelianowicz.

Dostojną Solenizantkę z życzeniami odwiedził Pan Piotr Selwesiuk Wójt Gminy Orla oraz Pani Katarzyna Dobroczyńska Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Orli.

Wójt gratulując osiągnięcia tak znamienitego wieku złożył na ręce Szanownej Jubilatki okolicznościowe listy gratulacyjne skierowane przez Panią Premier i Wojewodę Podlaskiego oraz okazjonalny upominek ufundowany przez Urząd Gminy Orla.

Podczas rozmowy Pani Aleksandra zapytana o receptę na długowieczność z uśmiechem na ustach stwierdziła, iż w osiągnięciu tak zacnego wieku niezbędna jest przede wszystkim pogoda ducha, optymizm, szczery post oraz ciągły ruch.

Sto lat, to czas, który dla większości z nas - zwłaszcza na początku naszej drogi - wydaje się nie do osiągnięcia… To czas, w którym zgromadzić można multum cennych doświadczeń i mądrości, przeżyć chwile pełne szczęścia i bezgranicznej radości.

     

Z przykrością informujemy, iż Pani Aleksandra Omelianowicz odeszła w dniu 22 stycznia b.r.. Składamy kondolencje i wyrazy współczucia pogrążonej w żałobie rodzinie.

Historia Pani Aleksandry Omelianowicz widziana oczyma dzieci, wnuków, prawnuków i praprawnuków…


Created by raptorf22