Aktualności

V PIKNIK RODZINNY Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Piknik rodzinny wpisał się już w kalendarium cyklicznych imprez, jakie odbywają się w naszej gminie. W tym roku bawiliśmy się wspólnie w niedzielę 4 czerwca, tradycyjnie przy Zespole Szkół w Orli.

Impreza rozpoczęła się Turniejem Piłki Nożnej Młodych Orłów w Orli o Puchar Eurowatt pod patronatem Wójta Gminy Orla. W sportowych zmaganiach konkurowało 5 drużyn: MOSP Jagiellonia Białystok, APT Brylant Bielsk Podlaski, Gryfik Gródek, MOSiR Bielsk Podlaski, Leśna Akademia Piłki Nożnej Białystok.

Zacięta rywalizacja młodych sportowców zakończyła się zwycięstwem MOSP Jagiellonia Białystok. Podczas turnieju wyłoniono najlepszego zawodnika, strzelca i bramkarza, a także drużynę fair play - została nią MOSiR Bielsk Podlaski.

Puchary oraz nagrody w turnieju ufundowała firma Eurowatt Polska.

Nie zabrakło też atrakcji w drugiej części pikniku. Oprócz hasania na dmuchanej zjeżdżalni, po torze dmuchanych kul oraz w labiryncie, świetną zabawę i niesamowite wrażenia zapewniła jednostka OSP Orla - prezentując sprzęt gaśniczy i organizując konkursy. Swoje wyposażenia pokazała najmłodszym również jednostka Straży Granicznej w Dubiczach Cerkiewnych. Moc plenerowych rozrywek uzupełniła zumba w wykonaniu uczniów naszej szkoły, malowanie twarzy, a także pokaz taekwondo. Podczas pikniku odbyło się także rozstrzygnięcie konkursu plastycznego zorganizowanego przez Bank Spółdzielczy w Bielsku Podlaskim pt." "Na co oszczędzam w swojej skarbonce".

Organizatorzy zadbali o podniebienia uczestników serwując pyszne kiełbaski i bigos. Nie zabrakło także słodkości. Dopisała zarówno pogoda jak i liczba uczestników.

Składamy serdeczne podziękowania sponsorom pikniku, Dyrektorowi Zespołu Szkół w Orli, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz wszystkim osobom, które okazały pomoc w przygotowaniu imprezy.


Created by raptorf22