Aktualności

IV Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka

Za nami IV Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Jak co roku impreza odbyła się przy Zespole Szkół z d.n.j.b. im. Ziemi Orlańskiej w Orli.

Piknik rozpoczęliśmy turniejem piłki nożnej "Młodych Orłów o Puchar Eurowatt" pod patronatem Wójta Gminy Orla. W rozgrywkach wzięło udział 5 drużyn, byli to: APT Brylant 1 Bielsk Podlaski, MOSiR Bielsk Podlaski, APT Brylant 2 Bielsk Podlaski, AP Talent Białystok, USS Gryfik Białystok.

Po zaciętej rywalizacji na murawie kompleksu boisk sportowych "Moje Boisko Orlik 2012" wyłoniliśmy zwycięzcę - została nim drużyna AP Talent Białystok.

Nie zabrakło również atrakcji i rozrywek dla pozostałych dzieci. Najmłodsi dokazywali na dmuchanych zjeżdżalniach, dmuchanym placu zabaw, eurobungee, mechanicznym byku rodeo oraz na autach terenowych. Dużą popularnością cieszyły się także stoiska: malowania twarzy, modelowania balonów, gry, zabawy i konkursy.

Specjalnie z okazji Dnia Dziecka odwiedzili nas strażacy z OSP Orla oraz strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku Podlaskim. Dzięki ich uprzejmości dzieci mogły wznieść się do góry na specjalistycznym podnośniku oraz obejrzeć wnętrze samochodu ratowniczo - gaśniczego MAN.

Po wyczerpujących zabawach wszyscy uczestnicy Pikniku Rodzinnego mogli posilić się przepysznym bigosem i karkówką z grilla. Nie zabrakło też słodkiego akcentu.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji i pracownikom Zespołu Szkół w Orli, Dyrekcji i pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury w Orli, pracownikom Gminnej Biblioteki Publicznej, firmie Eurowatt, Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Panu Łukaszowi Stypułkowskiemu - właścicielowi nowo powstałego sklepu "Supełek" w Orli, przy ulicy Mickiewicza 2 oraz strażakom za pomoc przy współorganizacji imprezy.


Created by raptorf22