Aktualności

KONCERT CHARYTATYWNY NA RZECZ BARBARY I TOMASZA TCHÓRZEWSKICH

17 stycznia 2015 r. w Sali Bankietowej MAESTRO w Orli odbył się Charytatywny Koncert zorganizowany przez Komitet Społeczny GORĄCYCH SERC.

Ideą koncertu była pomoc Basi i Tomkowi Tchórzewskim, którzy stracili cały dobytek w pożarze swojego domu. Pomoc potrzebującym była najbardziej humanitarnym odruchem, jaki może zostać wywołany przez informację o takiej tragedii. W przygotowaniu koncertu Komitetowi Społecznemu Gorących Serc partnerowali: Gminny Ośrodek Kultury w Orli, Pracownia Reklamy VECTOR z Bielska Podlaskiego, Sala Bankietowa MAESTRO w Orli, Tęczowa Kraina z Bielska Podlaskiego. Pomagali także wolontariusze, młodzież i studenci z Orli. Imprezę Honorowym Patronatem objął Wójt Gminy Orla Piotr Selwesiuk.

Podczas koncertu nieodpłatnie wystąpiły zespoły: Haj z Białegostoku, Art-Pronar z Narwi, Asteria z Bielska Podlaskiego, Werwoczki z Orli, Kors&Relax z Bielska Podlaskiego. Swój debiutancki występ w Orli miał zespół JBM z Suchowolec. Wielką niespodzianką okazała się obecność Adama Kraśko, uczestnika programu Rolnik Szuka Żony wraz z zespołem XFORT z Bielska Podlaskiego. Trzy godziny wspólnej zabawy zaowocowały zebraniem ponad dwóch tysięcy złotych na rzecz Basi i Tomka.

Wszystkim, którzy wzięli udział i pomogli w zorganizowaniu koncertu w imieniu Komitetu Społecznego GORĄCYCH SERC dziękujemy.

FOTOREPORTAŻ


Created by raptorf22