Aktualności

ZAKOŃCZENIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO 2014

W sobotę, 27 września w Orli odbyło się oficjalne zakończenie sezonu motocyklowego 2014. Do Orli przyjechało około 600 motocyklistów z całego kraju - kierowców, pasażerów, wielbicieli jednośladów. Warkot kilkuset maszyn jadących w paradzie przez ulicę Mickiewicza na plac przed Synagogą robił ogromne wrażenie. Można było przyjrzeć się z bliska wspaniałym motocyklom. Nie zabrakło też atrakcji, m.in. takich jak konkurs rzutu silnikiem na odległość, przerzucanie opony na czas, najgłośniejszy motocykl czy najodleglejszy motocyklista. Przy okazji zlotu motocyklistów, odbyła się również akcja dobroczynna na rehabilitację motocyklisty z Bielska Podlaskiego.

Najbardziej widowiskową częścią zakończenia sezonu motocyklowego w Orli był pokaz Trialu SCHERCO Rafała Luberda - mistrza Polski w Trialu. Na uczestników imprezy czekał także piknik. Wszyscy mogli raczyć się daniami z grilla oraz z ogniska, przy którym krążyły ciekawe opowieści ze szlaków całego sezonu.

Kolejną odsłoną imprezy był koncert zespołu 3Palce, działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Orli. Uwieńczeniem całej imprezy był natomiast koncert rockowy zespołu ROCKERFRLER.

Zakończenie sezonu motocyklowego, to pierwsza tego typu impreza, która odbyła się w Orli. Dziękujemy wszystkim za obecność i niepowtarzalną atmosferę oraz zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy.


Created by raptorf22