Aktualności

JAK MINĘŁY FERIE ZIMOWE Z GMINNYM OŚRODKIEM KULTURY W ORLI

W okresie od 27 stycznia do 7 lutego 2014 r. Gminny Ośrodek Kultury w Orli zorganizował zimowy wypoczynek dla trzydziestoosobowej grupy dzieci i młodzieży. Zainteresowani od poniedziałku do piątku mogli miło spędzić czas, wykazać się kreatywnością i pomysłowością podczas zajęć plastycznych oraz posmakować przysmaków przygotowanych w trakcie zajęć kulinarnych.

Nie zabrakło gier i zabaw sportowych w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Orli. Miłośnicy sportu mogli zmierzyć się w turnieju tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Orla.

Kolejnymi atrakcjami przygotowanymi dla uczestników ferii był wyjazd do kina w Białymstoku na bajkę "Robaczki z Zaginionej Doliny" oraz przedstawienie teatralne p.t. "Królowa Śniegu" wykonane przez aktorów Studia Małych Form Teatralnych ART-RE z Krakowa. Ostatni dzień ferii upłynął w Placówce SG w Dubiczach Cerkiewnych zakończony ogniskiem.

Za pomoc przy realizacji "Ferii z GOK 2014", Gminny Ośrodek Kultury w Orli składa serdeczne podziękowania Urzędowi Gminy Orla, GKRPA w Orli, funkcjonariuszom Straży Granicznej w Dubiczach Cerkiewnych, Pani Marii Tomczuk - Dyrektor Zespołu Szkół w Orli oraz Pani Grażynie Noskowicz - Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Orli.


Created by raptorf22