Aktualności

ŚLUBOWANIE UCZNIÓW I KLASY SZKOŁY PODSTAWOWEJ ORAZ I KLASY GIMNAZJUM W ORLI

Ważnym wydarzeniem w życiu każdego "pierwszaka" jest dzień ślubowania, wówczas staje się on pełnoprawnym uczniem szkoły. Tego dnia zdają swój pierwszy szkolny egzamin przed dyrektorem szkoły, nauczycielami i rodzicami. 4 października 2013 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klasy I Szkoły Podstawowej w Orli i uczniów I klasy Gimnazjum w Orli.

Najmłodsze dzieci pięknie zaprezentowały się w części artystycznej, podczas której recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki. Po części artystycznej dyrektor szkoły Maria Tomczuk dokonała pasowania na uczniów, podkreślając, iż dzieci wzorowo zdały swój pierwszy egzamin i tym samym udowodniły, że zasłużyły na zaszczytne miano ucznia.

Również uczniowie I klasy Gimnazjum w Orli, w obecności kolegów ze starszych klas zostali uroczyście przyjęci w poczet społeczności szkolnej naszego Gimnazjum.

W ślubowaniu uczestniczyła Pani Mariola Kubajewska - inspektor Urzędu Gminy Orla, która w imieniu Pana Piotra Selwesiuka - Wójta Gminy Orla złożyła wszystkim pierwszoklasistom gratulacje, życząc osiągnięć i sukcesów w kształceniu. Wręczyła także drobne upominki.


Created by raptorf22