Aktualności

FERIE Z GMINNYM OŚRODKIEM KULTURY W ORLI

Ferie zimowe to czas przerwy w nauce i wypoczynku, dlatego w dniach od 21.01.2013 do 01.02.2013 r. Gminny Ośrodek Kultury w Orli zorganizował zimowy wypoczynek dla trzydziestoosobowej grupy dzieci i młodzieży.

Program ferii był bogaty w atrakcyjne zajęcia. Były gry i zabawy, zajęcia plastyczne, rękodzielnicze i kulinarne. Nie zabrakło również zajęć, które rozwijały umysł i ciało. Dzieci rozwijały zdolności manualne podczas warsztatów lepienia w glinie zorganizowanych w Lewkowie. Miłośnicy sportu mogli zmierzyć się w turnieju tenisa stołowego, a także wziąć udział w warsztatach tanecznych, prowadzonych przez wykwalifikowanych tancerzy: Krzysztofa Twarowskiego (New Style i Hip Hop) oraz Filipa Iwanickiego (Breakdance, akrobatyka).

W drugim tygodniu ferii zorganizowano wyjazd do kina w Białymstoku oraz do Placówki Straży Granicznej w Dubiczach Cerkiewnych, gdzie uczestnicy poznali m.in. tajniki pracy funkcjonariuszy. Spotkanie w Dubiczach Cerkiewnych zakończyło się wspólnym ogniskiem i pieczeniem kiełbasek.

Na zakończenie ferii odbyła się karnawałowa dyskoteka.

Za pomoc przy realizacji "Ferii z GOK 2013", Gminny Ośrodek Kultury w Orli składa serdeczne podziękowania Urzędowi Gminy Orla, GKRPA w Orli, funkcjonariuszom Straży Granicznej w Dubiczach Cerkiewnych, Pani Marii Tomczuk - Dyrektor Zespołu Szkół w Orli oraz nauczycielom: Jerzemu Grygorukowi oraz Sławomirowi Sacharewiczowi.

Created by raptorf22